WTF?
     
Ремонтні роботи у школах Броварів мають закінчити до середини серпня: заходи щодо підготовки навчальних закладів до навчального року

 Виконком Броварської міськради затвердив заходи щодо підготовки навчальних закладів міста до організованого початку навчального року.

 Відповідне рішення було опубліковано на офіційному порталі Баварської міської ради.

 Згідно з додатком до рішення, учнів броварських загальноосвітніх навчальних закладів мають стовідсотково забезпечити підручниками. Закупити їх треба до 25 серпня за кошти місцевого бюджету.

 Документ визначає розширення мережі дошкільних навчальних закладів, впровадження різних форм дошкільної освіти (соціально-педагогічний патронат, групи короткотривалого перебування, групи вихідного дня).

 До 1 вересня навчальні заклади повинні бути цілком готові до стабільної роботи в осінньо-зимовий період. Школи мають підготуватися до опалювального сезону: укласти договори на постачання природного газу та інших видів енергоносіїв. Створити безпечні умови для навчання та забезпечити виконання правил пожежної безпеки потрібно до 15 серпня. До цього дня мають завершитися будівельні й ремонтні роботи, у тому числі і в харчоблоках навчальних закладів (оновлення технологічного обладнання та посуду).

 Протягом року навчальні заклади мають працювати над створенням умов для організації інклюзивного навчання та виховання дітей з особливими освітніми потребами. Приміщення для таких учнів повинні бути архітектурно доступними.

 Педагоги та школярі повинні до 30 серпня пройти медогляд.

 Броварських вчителів готуватимуть до запровадження нового Державного стандарту початкової освіти до кінця грудня.

 Організований набір учнів до 1-х і 10-х класів триватиме до 31 серпня.

 День знань у навчальних закладах міста проведуть як належить 1 вересня. Цього року свято припадає на п’ятницю.