WTF?
     
Без ліцензій але з зіпсованими товарами: комісія перевірила заклади торгівлі у Гоголеві

 Комісія, що займається перевіркою закладів торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування населення, обстежила 9 магазинів у Гоголеві.

 Про це йдеться на офіційному сайті Броварської районної державної адміністрації.

 Працівники трьох закладів взагалі не мали медичних книжок. У двох магазинах робітники не пройшли вчасно медогляд.

 У кількох магазинах виявили порушення щодо встановлення куточка споживача. Книги скарг та пропозицій не було у 2 закладах. Стільки ж магазинів не мали сертифікатів на продукцію. Декілька крамниць реалізовували алкоголь та сигарети без ліцензій на право роздрібної торгівлі ними. 

  В одному закладі забули почепити вивіску щодо заборони продажу пива, слабоалкогольних напоїв і тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років.

 Одразу три крамниці торгували харчовими продуктами на вагу, не маючи проточної води. У двох закладах води не було взагалі.

 Частою помилкою було порушення товарного сусідства. В одному холодильнику разом зберігалися яйця і ковбаса, риба та напівфабрикати. У чотирьох магазинах в одному торговому залі продавали продукти харчування та побутову хімію.

  Крім того, майже у всіх торгових закладах харчі були загорнуті в поліетиленові пакети та не мали маркування з відміткою про дату виробництва і кінцевий термін зберігання.

  У двох магазинах знайшли протерміновані товари. Так, були виставлені на продаж котлети «Шкільні», які мали списати 4 місяці тому, протерміновані на півроку голубці «Слов’янські». На очах у членів комісії їх зняли з реалізації.

  Нагадаємо, спеціальна комісія вже перевірила заклади торгівлі та харчування у Пухівці, Княжичах і Богданівці.