WTF?
     
По вул. Незалежності у Броварах встановили МАФ місцевого хлібзаводу (ВІДЕО)

 Вночі проти 11 липня біля будинку по вулиці Незалежності, 10 встановили новий МАФ. Споруда належить броварському хлібзаводу, передає видання "Маєш право знати". Однак монтаж конструкції незаконний, адже у місті діє заборона на встановлення малих архітектурних форм.

  За словами начальника спецвідділу Броварської міської ради з питань благоустрою та зовнішнього дизайну міста Олега Єжакова, торгова комісія надала «ПАТ «Київхліб», виробничий цех №2» дозвіл на встановлення торгового причепу. Директор підприємства Олексій Хорьков кваліфікував дозвіл по-своєму і встановив МАФ. Підприємець пояснив, що про заборону на встановлення у місті МАФів не знав, тому вирішив замінити причіп сучасним магазином із подальшим облагородженням території.

  На місцезнаходження нового МАФу викликали спецвідділ з благоустрою і поліцію. Вони склали акт про правопорушення. Спецвідділ зобов’язав власника демонтувати МАФ до 13 липня. Станом на 14:00 12 липня конструкція залишалася на місці. У директора є менше доби, аби перенести МАФ на інше місце. Втім на це потрібно отримати згоду у міській раді. 

 

Пов'язані публікації: