WTF?
     
Минулого тижня до броварського відділу поліції надійшло понад 20 заяв про втручання в роботу комп'ютерних мереж

 Оперативну інформацію за минулий тиждень оприлюднив Броварський відділ поліції.

 З 30 червня по 7 липня до відділу поліції надійшло 541 повідомлення про правопорушення, з них 101 – з ознаками кримінальних.

 На території міста зареєстрували 10 побиттів, 37 крадіжок, 12 випадків шахрайства, незаконне позбавлення волі, 2 викрадення транспортного засобу, 6 раптових смертей та грабіж.

  Траплялися і нетипові для Броварів правопорушення. Минулого тижня зафіксували порушення вимог законодавства у сфері охорони праці, перешкоджання роботі нардепа, зловживання службовим становищем.

  Зареєстровано три випадки незаконного виробництва, виготовлення, придбання психотропних речовин або їх аналогів. В одному з випадків пов'язаний зі збутом речовин.

  До поліції надійшла 21 заява про несанкціоноване втручання в роботу комп'ютерних мереж і мереж електрозв’язку. Найімовірніше, усі виадки пов'язані з нещодавною кібератакою.

 Четверо осіб підроблювали документи чи печатки. В одному випадку - зі збутом і використанням підроблених документів.

  Крім того, протягом 8-9 липня броварські поліцейські, наглядаючи за дорожнім рухом, помітили 35 порушників ПДР. Четверо зупинених водіїв були напідпитку. До поліції надійшло сім повідомлень про ДТП, в яких одна людина отримала тілесні ушкодження.