WTF?
     
Кому потрібні землі "Сапсану": спортивно-стрілецький комплекс у Броварах виганяють з власної території (ВІДЕО)

 

 

 Cпортивно-стрілецький комплекс “Сапсан” може втратити територію. Договір про продовження оренди власник Київське квартирне експлуатаційне управління не продовжив і вже начебто знайшов нового претендента на землю. А від "Сапсана" вимагають звільнити територію.

 Про це йдеться в сюжеті Надзвичайних новин на телеканалі ICTV.

 Землею і майном сьогодні володіє Київське квартирне експлуатаційне управління, яке діє від імені Міністерства оборони. "Київське квартирне експлуатаційне управління відмовилося продовжувати договір", - каже адвокат Віталій Коломієць.

  Сапсан орендує майже 9 гектарів землі. За 18 років роботи комплекс перетворився ще й на національну базу підготовки олімпійців. Орендарі за цей час зробили із занедбаної бази майданчик, де проходять різні зброярські змагання.

 - Це зібрались ентузіасти і зробили, відродили ці 3 майданчика кола. Вони були занедбані багато років. Як не прикро, у Києві не проводилися змагання, кубки, чемпіонати, - говорить суддя національної категорії зі стендової стрільби Сергій Малючик.

  У тому, що втрачати базу Олімпійської підготовки не можна, впевнені і спортсмени.

  - Десь в Міністерстві оборони виникло непорозуміння. Ми щиро розраховуємо на те, що міністр втрутиться в перебіг подій і з державницької позиції вирішить це питання. Бо Україна сьогодні не в змозі втрачати Олімпійську базу підготовки зі стрілецьких видів, - наголошує президент Української асоціації власників зброї Георгій Учайкін.

 Генеральний директор броварської бази Юрій Кизько вважає, що спорткомплекс такого рівня має бути національним. Володіти ним повинно Міністерство молоді і спорту або управління спорту Міністерства оборони.

 Ширяться чутки, що деякі чиновники хочуть привласнити базу. І Сапсан на цій території їм не потрібен. В рази складніше було б, якби земля належала державі.

  Скорочення мережі існуючих спорткомплексів парламентом заборонено. Тому нині справа знаходиться у суді.

Відео: Надзвичайні новини, ICTV