WTF?
     
На Броварщині рятувальники обговорили цивільний захист громадян на місцевому рівні

На Броварщині відбувся круглий стіл з питань удосконалення цивільного захисту на місцевому рівні. Про це повідомляє пожежно-рятувальний загін Броварів.

Місцем зустрічі рятувальники обрали Калиту, адже саме Калитянська громада – перша зі створених громад на територіях області. 

На захід були запрошені голови новостворених територіальних громад Київської області, сільські старости та керівники місцевих органів влади.

Створення розвинутої мережі місцевої пожежної охорони в територіальних громадах, формування місцевих пожежних команд, залучення добровольців для посилення роботи професійних вогнеборців – головні питання, які обговорили учасники круглого столу.

Працівники ДСНС обговорили основні принципи та етапи стратегії реформування системи ДСНС в умовах децентралізації та реформування місцевого самоврядування.

«Кожній громаді з урахуванням об’єктивних чинників необхідно сформувати певну кількість місцевих пожежних команд, що у населених пунктах буде підсилюватися добровольцями – вогнеборцями, саме вони першими прибуватимуть до місця виклику. Таким чином ми зможемо значно скоротити час першого пожежного підрозділу на місце події, і як результат – підвищуємо рівень гарантування безпеки громадян, особливо у віддалених населених пунктах», - зазначив начальник Головного управління Василь Слободяник.

Фото: 5 ДПРЗ м. Бровари та Броварське районне управління ГУ ДСНС України