WTF?
     
Смерть під колесами авто: стали відомі подробиці зіткнення мотоцикліста з Деу-Ланосом в Броварах (ВІДЕО)

  У Броварах попрощалися з байкером, який 30 червня загинув внаслідок зіткнення з автомобілем.

  Про це стало відомо з повідомлення, опублікованого на порталі dtp.kiev.ua.

Аварія трапилася надвчір 30 червня на перетині вул. Короленка і Незалежності. Деу-Ланос повертав на бульвар Незалежності до трикотажної фабрики, тоді як мотоцикл повертав ліворуч на вул. Короленка.

  За словами представника прес-служби ГУ Національної поліції в Київській області Миколи Жуковича, байкер обганяв автобус з правого боку, хоча за правилами мав би робити це зліва. Через що на повороті і зіткнувся з Деу-Ланосом, передає "Трибуна-Бровари".

  За словами свідків, байкер був без шолома. Під колеса Деу він потрапив на боці. У тяжкому стані хлопця забрали медики.

  — Хлопця доставила на приймальне відділення екстрена допомога. У нього були травми, несумісні з життям — розрив печінки, поламані ребра, розрив легені. Ми швидко направили його на операційну. Операція тривала 3 години, - каже  головний лікар БЦРЛ Валентин Багнюк.

  Говорити, хто винен у смерті мотоцикліста, поки зарано. Насамперед потрібно дочекатися висновків судово-медичної експертизи. Триває слідство.

(відео "Трибуна-Бровари")  

Мотоцикліст помер в реанімації, так і не прийшовши до тями. З ним прощалися 2 червня біля будинку, де він мешкав, по вул. Грушевського. Без чоловіка залишилась молода дружина та двоє маленьких дітей...

Фото: dtp.kiev.ua