WTF?
     
КАГС зобов'язав підприємство віддати дитсадок на баланс територіальної громади Броварів

Як ми згадували ось тут садочки таки передаються місту.

У 2011 році Регіональне відділення фонду державного майна України по Київській області запропонувало Броварської міської ради передати дитячий садок "Трембіта" № 22 в місті Бровари Київської області по пр-ту Незалежності, 8-а і по вул. Гагаріна, 14-а, який знаходиться на балансі ВАТ "Броварський завод будівельних конструкцій", у комунальну власність територіальної громади міста, повідомляється у віснику "КиевVласть"

Міська рада прийняла рішення (від 14.08.2014) про надання згоди на безоплатне прийняття у комунальну власність територіальної громади м Бровари гуртожитку по вул. Гагаріна та ДОП.

Однак, як зазначалося Броварським міською радою, після неодноразових повідомлень ВАТ "Броварський завод будівельних конструкцій" щодо обов'язку передачі з його балансу на баланс Управління освіти і науки Броварської міської ради Київської області ГУЗ "Трембіта", ніяких дій виконано не було, у зв'язку з чим позивач був змушений звернутися до суду. Рішенням Господарського суду Київської області (від 25.05.2015) позов Броварської міської ради Київської області був задоволений.

Не погоджуючись з рішенням суду, товариство звернулося до Київського апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, посилаючись на порушення норм матеріального і процесуального права при розгляді справи.

Проте, вивчивши представлені докази у справі, колегія суддів КАГС не знайшла підстав для задоволення апеляційної скарги і прийшла до висновку, що рішення господарського суду є обґрунтованим і відповідає чинному законодавству.

Таким чином, КАГС своєю постановою зобов'язав комерційну структуру передати в територіальну власність громади дошкільний навчальний заклад.