WTF?
     
Паралімпієць Олег Іваненко встановив новий рекорд України та світу з триатлону на візку (ВІДЕО)

  Близько третьої години 28 червня депутат Київської облради, спортсмен-інвалід з Броварів Олег Іваненко встановив рекорд України та світу, подолавши 228 км триатлону Ironman.

  Стартував Олег Іваненко у вівторок 27 червня о четвертій ночі навпроти церкви Святителя Миколая Чудотворця. Спортсмен проплив по Дніпру чотири кілометри від Московського мосту до мосту «Метро». Потім його пересадили на хендбайк. Другий етап світового рекорду Олег Іваненко закінчив вже 28 червня, проїхавши 182 км від мосту «Метро» до смт. Козелець і назад у тому ж напрямку.

  - Вночі було особливо важко - давалася взнаки втома, хотілося спати, верхній плечовий пояс німів, але Олег завзято крутив ручку. Правилами Книги рекордів України, представники якої були весь час з нами, дозволяється робити невеликі перерви. За ніч Олег зробив три зупинки по 15 хвилин кожна. У цей час масажист робив йому масаж, лікар контролював стан, ми давали спеціальне спортивне харчування, вуглеводні батончики, бульйон, курку, суп, - каже тренер Андрій Тананаєв.

  У Броварах та кількох селах Броварщини Іваненка зустрічали місцеві депутати, друзі, товариші, колектив центру реабілітації інвалідів «Прагнення».

  Учора вранці Олег Іваненко дістався Києва. Спортсмен мав подолати марафонську дистанцію - 102 кола на НСК «Олімпійський». Із цим завданням Іваненко впорався за 10 годин. Марафон мав скінчитися на Хрещатику, однак через те, що важко їхати на візку центральними вулицями, місце фінішу перенесли на «Олімпійський».

  Протягом усієї дистанції Олега супроводжувала машина поліції і два мікроавтобуси з групою підтримки.

  - Раніше ніхто в світі з настільки важкою інвалідністю, як у Олега, дистанцію Ironman не долав, - каже представник Книги рекордів України Ігор Підчибій. - Так що його досягнення не тільки національне, а й світове.

  - Я чотири з половиною місяці посилено готувався осилити цей триатлонЗвичайно, на дистанції було важкувато, але я - людина наполеглива, - ні на секунду не сумнівався, що поставлену мету досягну. Організм витримав, шкіра на руках - теж. Коли їхав 182 кілометри на хендбайку, був в шкіряних рукавичках. Пересівши на коляску, в якій потрібно крутити колеса руками, одягнув дві пари спеціальних синтетичних рукавиць. До того ж помічники заклеїли мої долоні лейкопластирем, - заявив Олег Іваненко.

  Попри свою інвалідність, Олег Іваненко не втрачає сили духу. Він довів, жодні фізичні вади не можуть стати на заваді досягненя заповітної мети.

За матеріалами «ФАКТЫ». Відео: ТСН