WTF?
     
За годину до рекорду: Олег Іваненко впевнено йде до звання людина Ironmаn на візку (ВІДЕО)

  Вже за кілька годин параолімпійський чемпіон, депутат Київської облради з Броварів Олег Іваненко закінчить свій шлях до світового рекорду з триатлону – людина Ironmen на візку. Спортсмен вже подолав два етапи (плавання та хендбайк) і зараз закінчує третій. Іваненко має проїхати 42 кілометрим на інвалідному візку по стадіону НСК «Олімпійський».

   Перед тим, як проїхати повз своє рідне місто, Олег Іваненко вплав перетнув Дніпро. Спортсмен проплив 4 кілометри від Московського мосту до мосту «Метро». Перший етап світового рекорду паралімпієць подолав швидше, ніж планував, – за 2 години і 15 хвилин.

 У Броварах спортсмена зустрічали місцеві депутати, друзі, товариші, колектив центру реабілітації інвалідів «Прагнення» та прості броварчани. Вони були одягнені у футболки з написами «Я підтримую Олега Іваненка» і «Ironman». В руках вони тримали прапорці з такими само гаслами. Група підтримки паралімпійця вишикувалася вздовж вулиці Київської, через яку проходив маршрут Олега Івненка. Рекорд, який встановлював Іваненко, привернув увагу і кількох центральних телеканалів.

  Довго зупинятися у Броварах Олег Іваненко не став. Кілька хвилин, аби зробити знімки з групою підтримки, перевести дихання та поспілкуватися з журналістами. «Настрій чудовий. Все йде за планом», – сказав спортсмен. Він також додав, що просто не міг не зробити зупинку у Броварах: «Це моє рідне місто і воно додає мені сил, натхнення».

  Так, після короткої зупинки у Броварах, паралімпієць продовжив свій шлях до рекорду. Із хлібом сіллю вітали Іваненка і у селах Броварщини. У Калинівці, Великій Димерці та Семиполках до групи підтримки спортсмена приєднувалися навіть сільські голови.

  Броварчани вдруге вийшли підтримати спортсмена, коли той вже їхав у зворотному напрямку. Близько півночі десятки містян прийшли до АЗС «КЛО» (вул. Київська, 292). До встановлення рекорду залишалося манше доби.

  Другий етап світового рекорду Олег Іваненко закінчив вже 28 червня, проїхавши на хендбайку 182 км від мосту метро до смт. Козелець і назад у тому ж напрямку.

  Фінішувати паралімпієць мав приблизно о 12:00 на столичному Хрещатику. Та, як зазначено на сторінці Олега Іваненка у Facebook, з технічних причин марафон скінчиться кількома годинами пізніше на НСК «Олімпійський». Якщо спортсмен впорається і з цим, то встановить новий рекорд, який зафіксують у книзі рекордів Гінеса.

Відео: ТСН, 112-Україна