WTF?
     
Примхи погоди: концерт до Дня молоді у Броварах значно скоротили через зливу

Концерт до Дня молоді, який 25 червня святкували по всій молоді, так і не відбувся повною мірою. Святкове шоу мало тривати до десятої вечора, та примхлива погода значно скоротила його.

Поки тривала чотиригодинна репетиція, глядачів розважали екстремали на велосипедах BMX. Вони влаштували шоу на скейтмайданчику поблизу сцени. Неподалік волонтери безкоштовно допомагали броварчанам пройти тестування на ВІЛ, а на Майдані Свободи місцеві майстри розпродавали власноруч зроблені речі.

Концерт розпочався о 18:00, як і планувалося, проте закінчився передчасно. Свої пісні броварчанам подарували лише реп-гурт «Бровада» та колектив рок-музикантів «Формінго». Репери і ді-джеї виступити не встигли. Концертну програму змінив дощ. Він то стихав, то починався з новою силою. Коли близько дев’ятнадцятої години дощ перейшов у рясну зливу і артисти не могли виступати, концерт призупинили. Глядачі розбігалися хто куди – одні ховалися від крапель під деревами, другі шукали прихистку в «Оазисі». Організатори сподівалися продовжити святкування, та дощ не вгавав. За лічені хвилини інструменти, колонки і вся інша апаратура змокли, хоч як їх не намагалися накрити. Попри те, що злива поступилася сонячним променям вже за півгодини, концерт все-таки довелося скасувати.

Деяким виконавцям так і не судилося виступити перед молоддю Броварів. Проте на сцену того вечора все ж піднялися усі артисти. Щоправда, тільки аби сховатися від зливи.