WTF?
     
За здоровий спосіб життя: у День молоді броварчан тестували на ВІЛ

  Молодь Броварів має бути здоровою. Учора, 25 червня, посеред парку «Перемога» лікарі та волонтери розгорнули пересувну медичну амбулаторію, аби кожен броварчан міг пройти безкоштовне тестування на ВІЛ. Благодійну акцію «За здоровий спосіб життя» провели спеціально до Дня молоді.

  Акцію влаштувала доброчинна організація «КОНВІКТУС-УКРАЇНИ» спільно з броварським міським центром соціальних служб за підтримки міжнародної організації з боротьбіи зі СНІДом AHF.

  Усі охочі дізнатися, чи є в їхній крові вірус імунодефіциту, заходили в автомобіль мобільної амбулаторії і вже за 10-15 хвилин мали результат. Зазначимо, тестування було анонімне. За три години роботи послугами пересувної лабораторії скористалося 66 броварчан. Троє з них виявилися ВІЛ-позитивними.

  Результати експрес-тесту у більшості випадків не відрізняються від лабораторних досліджень. Але усім, у кого виявили вірус імунодефіциту, волонтери радили пройти повторне тестування.

  Поруч із пересувною амбулаторією соцпрацівники розповідали про інфекційні захворювання, профілактичні заходи та безпечну поведінку. Волонтери роздавали перехожим засоби контрацепції. Підходили і до рятувальників, які в цей час чергували поряд. Однак ті ніяковіли від самих лише розмов.

  Такі медичні акції у Броварах проходять щосезонно, то ж наступної слід очікувати вже восени.