WTF?
     
Від молоді на благодійність: святковий ярмарок рукодільних виробів у Броварах

  На День молоді броварські майстри потішили юних містян виставкою-ярмарком хенд-мейд товарів. Подібні заходи для Броварів стали звичною справою. Організатори збирали кошти на допомогу онкохворим. Святковий ярмарок провели у вихідні, 24-25 червня. Хенд-мейд торг влаштували в рамках проекту «Промінь добра», організованого Благодійним фондом «Інна».

  На алеї вздовж Майдану Свободи майстри рукоділля два дні поспіль розгортали ятки, які за кілька хвилин ломилися від виставлених на продаж товарів. Порівняно з минулорічним торгом на День міста, коли власні вироби представляли шістдесят студій, ярмарок до Дня молоді масштабністю не виділявся. Цього ж разу лишень десяток місцевих умільців зголосився взяти участь у ярмарку.

  Батьки пригощали своїх малюків солодкими льодяниками, морозивом або бубликами. Молодь тішила себе модними іграшками-спінерами та м’якими почекунами. Як завжди купували домашнє мило, автентичні ляльки-мотанки, глиняні посудини, прикраси для волосся із пластикових чи тканинних квітів. А-от вишитого одягу цього разу місцеві майстрині не презентували.

 Протягом двох днів ярмарку, поки місцеві майстри розпродавали свої вироби, тривав збір коштів на лікування жителів Броварщини, які борються з раком. Свій внесок у доброчинність зробили як продавці, так і броварчани, які відвідали ярмарок. Так, копійка до копійки, організаторам вдалося зібрати 2924 гривні. Усі ці кошти представники Благодійного фонду «Інна» використають на допомогу онкохворим.