WTF?
     
Броварська прокуратура виявила майже 20 порушень у роботі державної виконавчої служби

 Броварська прокуратура за цей рік виявила 17 випадків бездіяльності працівників державної виконавчої служби.

 Про це стало відомо з повідомлення на офіційному сайті Броварської місцевої прокуратури.

 Протягом року місцева прокуратура вивчала матеріали проваджень із виконання судових рішень про стягнення заборгованостей.

 Основне порушення - не використання усіх прав, передбачених ст. 18 Закону України «Про виконавче провадження». Державні виконавці не зверталися до інших учасників провадження за інформацією, яка необхідна для повного виконання рішення суду. Крім того, службовці повторно не перевіряли наявність коштів та рахунків у боржника. Траплялися випадки, коли державна виконавча служба не зверталася до суду, який ухвалив рішення, за встановленням тимчасового обмеження у праві виїзду боржника за межі України до повного погашення позики. Для виконання рішення суду не вживали інших примусових заходів. Крім того, в матеріалах виконавчого провадження не було документів, які б підтверджували явку боржника на виклик до відділу.

  Причинами цих порушень і умовами, що їм сприяють, є неналежне ставлення державного виконавця Броварський МР ВДВС до своїх службових обов’язків, - зазначено у повідомленні.

  Прокуратура подала до начальника Броварського міськрайонного відділу державної виконавчої служби ГТУ юстиції в Київській області 17 скарг про бездіяльність посадових осіб державної виконавчої служби. З них 9 уже задовольнили, а решту все ще розглядають.