WTF?
     
Розваги під дощем із фарб: броварчани відзначили свято Холі

 Минулої суботи, 17 червня, частину броварського парку «Перемога» заполонили люди з різнобарвними обличчями і у пофарбованому одязі. Так броварчани святкували індійське свято Холі або ж фестиваль барв. Більш ніж сто дітей та дорослих парком ганялися за знайомими та обсипали їх фарбою.

  Ініціатором проведення свята є молодий підприємець з Рівненської області Дмитро Скуратов, який влаштовує подібні заходи вже кілька років.

 Холі – індуїстський фестиваль весни, який святкують у країнах Сходу, таких, як Індія, Непал, Бангладеш, Пакистан, Шрі-Ланка. Там свято може тривати декілька тижнів поспіль. Люди обсипають один одного кольоровою пудрою та поливають підфарбованою водою.

 Спочатку фестиваль мав відбутися біля скейтмайданчика у парку «Перемога», але за день до заходу місце проведення змінили. Корективи у плани організаторів вніс невтішний для броварчан прогноз погоди. А літній концертний майданчик, куди перенесли святкування, не зміг вмістити усіх охочих. Найбільше дітей тіснилося біля огорожі, оскільки саме там продавали пакетики з фарбою.

  Ще до початку святкування біля «Мушлі» збиралися діти, молоді хлопці та дівчата. Вони з задоволенням сипали фарбу на друзів і перехожих, жартували, сміялися. Долучалися до кольорового божевілля цілими сім'ями. Змінили забарвлення на яскраве навіть чотирилапі. Обливання водою забезпечив рясний дощ, який пішов щойно на сцену піднялися перші музиканти. Однак пасмурна та дощова погода нікому не зіпсувала настрою.

  Розважали глядачів маловідомі українські музиканти: гурт Синтора, репер Влад Логвищук, учасники талант-шоу «Голос-Діти», «Голос країни» «Х-фактор 5» Катерина Качановська, Анна Шміляк, Назар та Міла Човгань. Спершу на виконавців ніхто не завертав уваги – так вже броварчани захопилися обсипанням фарбою. Були й такі, які спеціально прийшли послухати музику. Та, зрештою, і вони опинялися з ніг до голови у фарбі.

  Додому учасники святкування поверталися розфарбованими та задоволеними. Дощ із барв не оминув нікого на «Мушлі». Організатори запевняють, до Броварів ще завітають, але не найближчим часом. Поки вони повезуть свято до інших міст України.