WTF?
     
Активні мами Броварів долучилися до благодійності та втретє провели ярмарок хенд-мейд робіт

  Матусі з Броварів відкрили сезон благодійний ярмарок. Талановиті містянки зі спільноти «Активні мами Броварів» провели вже третій ярмарок власних хенд-мейд робіт. У суботу, 10 червня, майже двадцять молодих матусь ділилися з броварчанами та гостями міста своїми вміннями. Перший ярмарок активні мами Броварів провели минулої весни. Тоді вони збирали речі для дітей з неблагополучних родин.

  Талановиті матусі пропонували броварчанам речі, виготовлені власноруч. Одні крамувала яскравими та оригінальними прикрасами, другі – футболками з оригінальними зображеннями. Перехожі, які гуляли парком, заходили придбати собі декоративну косметику чи м’які іграшки для своїх дітей. Для ласунів мами приготували смачні кекси, пряники, морозиво, лимонад і компот.

  Складно назвати захід, влаштований талановитими броварчанками, звичайним ярмарком. Він радше був схожий на дитячий фестиваль чи свято. Чого тільки тут не було: відкрите заняття з baby-фітнесу, майстер-клас із розпису імбирних пряників, урок роботобудівництва.

  До фотозони повсякчас підходили молоді мами і цілі сім’ї, аби зробити яскраві знімки. Наприкінці торгівлі серед гостей, які в Instagram розмістили фото з ярмарку, розіграли солодкий подарунок.

  На кожному столі з крамом стояли спеціальні бокси, куди відвідувачі ярмарки складали доброчинні пожертвування. Після ярмарку зібрані гроші перерахували та передали представникам Благодійного фонду «Інна». Усі кошти витратять на допомогу онкохворим мешканцям Броварщини. Зібрали цього разу не надто багато – 1282 гривень. Окремо збирали гроші на лікування 8-річної Дяченко Євангеліни, яка вже довгий час бореться з лейкемією. На ярмарку бабуся дівчинки продавала декоративне мило, яке робила сама.