WTF?
     
В Броварах психічнохворий чоловік погрожував працівникам управління соцзахисту скальпелем вкоротити собі віку

Цього вівторка, 6 червня, психічнохворий чоловік із скальпелем у руках ввірвався до одного з кабінетів управління соціального захисту населення і погрожував вкоротити собі віку. Від працівниць управління чоловік вимагав вирішення своєї проблеми, суть якої не міг чітко пояснити, передає "Маєш право знати".

Головний спеціаліст управління каже, що чоловік прийшов до юриста. А через те, що вона на лікарняному, молодик почав кричати і погрожувати самогубством Людмилі. Казав, що поріже собі вени, якщо вона не виконає його умови. Що саме вимагав чоловік зі скальпелем, працівниця управління не зрозуміла.

Спеціаліст управління соцзахисту Світлана кинулася по допомогу. Жінка звернулася до опорного пункту "Безпеки Життя" на вул. Гагаріна. Учасники Всеукраїнського громадського об’єднання ветеранів АТО за хвилину були в адмінбудівлі. Патрульні зрозуміли, що чоловік неадекватний, тому спершу попросили його кинути скальпель. Той відмовився, а коли спробував вдарити себе медичним інструментом по руці, його затримали. Психічнохворого передали поліції, яка приїхала за 40 хвилин після виклику.

- Працівники всеукраїнського громадського об'єднаня ветеранів АТО, оперативно зреагували на це прохання, знешкодили та заблокували правопорушника. Ніхто з працівників адміністрації не постраждав. Правопорушника було передано Національній Поліціі для подальшого розслідування цієї справи, - написав на своїй сторінці у Facebook учасник подій Олексій Демчук.

Правоохоронці відвезли неадекватного до психіатричної лікарні м. Глеваха. Проте Васильківський міськрайонний суд відмовив у безкоштовному лікуванні. Хворого відпустили додому.

Фото: Олексій Демчук, Facebook