WTF?
     
Спеціальна робоча група перевірить технічний стан броварських маршруток

Мер Броварів Ігор Сапожко створив робочу групу, яка перевірятиме технічний стан автобусів.

  Відповідне розпорядження міського голови було опубліковано на офіційному порталі Броварської міської ради.

 Новостворена група обстежить автотранспортні підприємства щодо організації виїзду транспортних засобів на маршрути і дотримання перевізниками законодавства в сфері пасажирських перевезень.

  Робоча група вже провела першу перевірку, передає "Маєш право знати". Спеціалісти оглянули транспортні засоби ТОВ «Автосоюз», який є перевізником на 411 маршрті. Технічний огляд провели ще до виїздів автобусів. У результаті всі маршрутки виїхали на маршрут. Проте остаточні висновки робитимуть пізніше.

  Та навіть після техогляду спеціалістами маршрутки і далі ламаються. Сьогодні дорогою до Броварів на ходу поломки зазнав автобус, що обслуговує 403-ій маршрут. У транспортного засоба зламалася напіввісь.

9 червня перевірка продовжилася на автотранспортному підприємстві, де базуються автобуси переважно 402 та 5 маршрутів. До інспекції долучилися депутати БМР Олег Берестовий та Андрій Саук. Про це стало відомо з повідомлення "ДемАльянсу" на офіційній сторінці у Facebook. Попри те, що на загал показали "зразкові" автобуси, група побачила брудні поіржавілі автобуси, прогнивші зсередини, зі зламаними сидіннями.