WTF?
     
Викрадених у Києві автомобілів немає на території броварського заводу (ВІДЕО)

 Автомобілі, які крадуть в столиці, можуть знаходитися на території броварського алюмінієвого заводу. Про це повідомляє From-UA.

 Так, 3 червня в Києві по вул. Княжий затон, 15, невідомі викрали автомобіль Toyota Prado. Одразу був введений план перехоплення, проте результату він не приніс.

 Власники автівки організували групу добровольців, які прочісували довколишні двори. Віднайти іномарку не вдалося, то ж довелося продовжувати пошуки самотужки. З'ясувалося, що викрадене авто може знаходитися на території алюмінієвого заводу у Броврарах (бульв. Незалежності, 30).

 Можливе місцезнаходження автомобіля у поліції знають. Правоохоронці кажуть, цю версію уже відпрацьовують.

 Сьогодні власники іномарки разом із столичними копами самі приїхали до Броварів. Місцевих правоохоронців про приїзд не попередили, бо ті їхати на виклик відмовлялися. На територію заводу охорона нікого не пропускає.

  Як стало відомо з повідомлення Броварського алюмінієвого заводу, сьогодні невідомі особи на автомобілях без номерних знаків заблокували прохідну заводу. Їх супроводжували співробітники поліції Дарницького району Києва без будь-яких дозвільних документів. Вони намагалися потрапити на територію підприємства.

  Адміністрація заводу пустила присутніх журналістів на виробничу територію. Поліції прохід не дозволили, бо ті не мали на це законних підстав. Однак столичні правоохоронці все ж потрапили на підприємство, де провели огляд і обшук. Ніяких викрадених авто вони не знайшли.