WTF?
     
У Броварах молодий хлопець пограбував дідуся майже на 20 тис. грн (ВІДЕО)

Молоде покоління, яке мало б піклуватися про літніх людей, забирає у них останнє. На вул. Аркадія Голуба у Броварах хлопець пограбував 77-річного дідуся. Молодик штовхнув літнього чоловіка і забрав у нього пакет із грошима.

Про це нашим журналістам повідомили у Броварському відділі поліції.

Близько 16:00 2 червня дідусь дідусь в банку отримав пенсію та гроші, які надіслала йому родина. Усього - 19 тисяч гривень. З грошима чоловік повертався через парк "Перемога". Вже там за ним слідкував грабіжник. На пішохідному переході на вул. Я. Мудрого той обігнав старого і став на зупинці. Коли дідусь підійшов до арки, що веде до будинку, хлопець попрямував за ним. За хвилину після того, як він зник із поля зору камери спостереження, надійшов виклик у поліцію.

Грабіжник був одягнений у чорні штани, темно-синю сорочку з довгими рукавами та чорні туфлі.

Зазначимо, власник квіткового магазину біля АТБ, що на вул. Ярослава Мудрого, відмовився надати записи з камер спостереження. Шкода, адже на відеозаписах цих камер було б видно лице грабіжника.

Якщо Ви впізнали нападника або володієте будь-якою інформацією про нього, повідомте за номер 102 або на нашу електронну пошту. Анонімність гарантується.