WTF?
     
Найкраще дітям: у Броварах відбувся фестиваль до Дня захисту дітей

  Броварські діти повинні бути захищені. Учора, 1 червня, у місті відбувся вже традиційний фестиваль «БравоKids», приурочений до Дня захисту дітей. Цей фестиваль став наймасштабнішим серед раніше проведених «БравоKids», адже пройшов він у самому центрі Броварів.

  Поки на площі та поблизу мерії тривали останні приготування до відкриття локацій, головною вулицею міста рушила колона дитячих візочків. Транспорт для найменших батьки завчасно стилізували під найулюбленіші казки чи мультфільми своїх малюків. Святкова колона пройшлася вулицею Гагаріна, яку зранку перекрили працівники поліції. Серед учасників параду - підопічні центру соціальної реабілітації.

  Хоча в самому парку локацій не було, гостей свята тут не бракувало. Батьки з малюками в візочках ховалися у затінку від гамору. Доросліших дітей привабили атракціони. Маленькі супергерої гралися на майданчиках чи біля фонтану.

  Пообіді запрацювала спортивна локація на Майдані Свободи. Там проходили змагання з хортингу, карате і настільного тенісу. Посеред дороги встановити майданчик для гри в стрітбол. А для маленьких спортсменів проводили показові тренування з карате.

  Біля будівлі міськвиконкому облаштували інтелект-простір. Тут спеціалісти з психології та медицини читали лекції для батьків. В перерві між лекціями провели вікторину для супергероїв. Вже наприкінці святкування еко-школа «7friends» презентувала можливості альтернативного навчання.

 Протягом усього дня дітей розважали аніматори на шоу-платформі, що розташувалася на Майдані Свободи. Організатори запросили не лише місцевих артистів. Так, перед глядачами повсякчас виступали і гості з Одеси. Запрошені фокусники дивували дітей справжніми супергеройськими витівками.

  Не обійшлося без традиційного для фестивалю благодійного ярмарку. Броварчани розпродавали речі власного виробництва, аби заробити гроші на допомогу онкохворим мешканцям Броварщини. Нововведенням "БравоKids" став гаражний розпродаж дитячих речей.

  На головній сцені виступали дитячі колективи Броварів. Номер підготували і вихованці центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Маленькі підопічні ГО «Пектораль талантів» влаштували для глядачів концертно-розважальне шоу. Броварські сім’ї змагалися за звання кращої родини.

  Також для броварчан і гостей міста підготували простір краси, наукові шоу та цілу низку найрізноманітніших майстер-класів.

  Чудовим закінченням Дня захисту дітей у Броварах став феєрверк із велетенських кульок. Десятки різнобарвних кульок полетіли в небо під галас і аплодисменти броварчан.

  Минула лише доба після завершення фестивалю, а організатори вже готуються до наступного "БравоKids. Осінь".