WTF?
     
Спеціальна районна комісія з ревізією навідалася до закладів торгівлі у Требухові

  Районна комісія, яка контролює дотримання вимог законодавства у сфері торгівлі, перевірила заклади торгівлі у Требухові. З ревізією навідалися також до перукарень та кафетеріїв.

  Про це йдеться на офіційному сайті Броварської районної державної адміністрації.

  Працівники деяких закладів не мали медичних книжок або вчасно не пройшли медогляд. Проблеми виникали і з розміщенням інформації для покупців. У кількох магазинах не було куточка споживача, книги відгуків та пропозицій і надпису про заборону продажу пива.

  Чотири заклади продавали несертифіковані товари. У двох магазинах ковбаси, рибна продукція та сири, загорнені у  поліетиленові пакети, продавалися без маркування про дату виробництва та кінцевого терміну зберігання.

   Комісія виявила й неправильне зберігання продуктів. В одному закладі температура в холодильнику перевищувала норму на 5 градусів. Траплялися і протерміновані продукти.

  Одразу в кількох магазинах було порушено товарне сусідство. Так, в п'яти торгових залах продавали продукти харчування та побутову хімію. У двох закладах сирі яйця стояли на прилавку з іншими незапакованими продуктами.

  В одному закладі продавали пиво на розлив, хоча магазин і не має статус кафетерію.

  Голова районної державної адміністрації Микола Клименко доручив правоохоронним та контролюючим органам повторно перевірити виявлені порушення.

  Нагадаємо, спеціальна комісія вже перевірила заклади торгівлі та харчування у Пухівці, Княжичах і Богданівці.