WTF?
     
У Броварах влаштували турнір з шахів для дітей

Минулої неділі, 28 травня, у Броварах пройшов шаховий турнір для дітлахів. Змагання влаштували спеціально до Дня захисту дітей, який 1 червня відзначають у всьому світі. Серед учасників - учні місцевого дитячого шахового клубу.

Турнір зібрав тридцять одного шахіста з Броварів, Києва і Великої Димерки. Усім їм ще не виповнилося сімнадцять. Усіх учасників за віком розділили на чотири категорії: 2001-2004 р.н., 2005-2008 р.н., 2009-2010 р.н. 2011 р.н. і молодші. Найменшому гравцю в шахи виповнилося лише чотири роки.

Малеча мала зіграти дев’ять партій, як це буває на дорослих чемпіонатах. Але кількість турів зменшили до п’яти. «Діти втомилися. Їм навіть чотири тури важко висидіти», — каже організатор змагання Семен Гребенюк. Діти знудилися, коли ще не відбулася навіть половина зустрічей. Учасники турніру в перервах між партіями виходили на вулицю, аби погратися та поговорити з батьками. Коли усі партії були зіграні, дітей запросили перехопити солоденького.

Найкращих визначали за кількістю зароблених балів у кожній категорії. Переможцями стали Васюк Арсеній, Гах Юліан, Крокос Михайло та Савченко Артем. Усіх учасників турніру нагородили дипломами. А призери змагання отримають свої медалі під час святкування Дня захисту дітей, 1 червня.

Як відомо, 27 травня, у легкоатлетичному манежі Броварів відбувся міжнародний турнір зі швидких шахів «Cup Brovary». На чемпіонат приїхали сімдесят шахістів з багатьох міст України і гість з Молдови. Переможцем став Олег Будніков. «Срібло» турніру дісталося Артему Омелі з Броварів, «бронза» — Оресту Вовку.