WTF?
     
На міжнародному турнірі з шахів броварчанин посів друге місце

  Минулої суботи, 27 травня, у легкоатлетичному манежі Броварів відбувся міжнародний турнір зі швидких шахів «Cup Brovary». На чемпіонат приїхали шахісти з багатьох міст України і гість з Молдови. Зазначимо, що змагання такого рівня у нашому місті проходять вже не вперше.

  Участь у турнірі взяли 70 шахістів: гросмейстери (Спартак Височін, Вадим Шишкін), майстри та кандидати в майстри спорту. До Броварів приїхав представник Молдови Віктор Ромковіци. Як зазначив організатор турніру Семен Гребенюк, учасників мало бути дещо більше. Однак кілька десятків шахістів в останній момент поїхали на інший турнір. Броварчан на турнірі було лише семеро.

  Турнір носить звання міжнародного, оскільки проходить за міжнародною системою розрахунку рейтингу. Шахісти мали зіграти 9 партій по 15 хвилин кожна. Щоразу за шахівницею зустрічалися учасники, які набирали однакову кількість балів. Головний суддя — арбітр вищої категорії, який слідкував за порядком на світових чемпіонатах Топчига Олег. Подібних турнірів в Україні проходить небагато.

 Переможцем за кількістю балів став Олег Будніков. «Срібло» турніру дісталося Артему Омелі з Броварів, «бронза» — Оресту Вовку. Призерів відзначили дипломами та грошовою винагородою. Для учасниць-дівчат вигадали спеціальне звання - найкращий гравець серед жінок. Нею стала Маргарита Новікова. В загальному рейтингу вона посіла 22 місце.

  У неділю, 28 травня, пройшов шаховий турнір для дітлахів. Його влаштували спеціально до Дня захисту дітей. Участь у змаганні взяв 31 юний шахіст.