WTF?
     
Ботулізм у Броварах: місцеві медики не знали, що робити з хворим чоловіком (ВІДЕО)

Син чоловіка, який минулого тижня отруївся рибою з «Мегамаркету», розповів подробиці інциденту. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Минулого тижня 50-річний місцевий мешканець придбав у магазині мережі «Мегамаркет» в'яленого карася. На ранок чоловікові стало погано.

Син постраждалого Віталій Андріященко каже, що броварські медики діагностували у його батька ботулізм. Сказали, що потрібно ввести сироватку, якої в Україні немає.

Зазначимо, що під час минулої оперативної наради головний лікар БЦРЛ Валентик Багнюк сказав, що сироватку дістав саме він. Віталій зазначає, вакцину дістали його друзі, а в броварській лікарні навіть не знали, що з нею робити. Зі столичною лікарнею пан Багнюк також не домовлявся. Тепер син постраждалого планує звернутися до Ігоря Сапожка зі скаргою на головного лікаря БЦРЛ, повідомляє "Трибуна-Бровари".

За словами лікаря-анестезіолога Олександрівської клінічної лікарні Геннадія Полосохіна, броварчанин надійшов до медзакладу у вкрай тяжкому стані, на штучній вентиляції легенів.

У ТРЦ "Мегамаркет" кажуть, що жодних скарг вони не отримували. Виробник із Кіровоградської області запевняє, така ситуація з його продукцією сталася вперше.

29.05.2017 року стало відомо, що до броварської лікарні з ботулізмом потрапив ще один чоловік. Про це повідомляє видання "Трибуна-Бровари". За словами начальника Броварського районного відділу лабораторних досліджень ДУ Київського ОЛЦД МОЗ України Віталія Прокопенка, хворий сам упіймав рибу у водоймі. Коли посмакував в'яленим смаколиком, потрапив до лікарні.