WTF?
     
У Броварах автомобіль загорівся просто під час руху (ВІДЕО)

 Поблизу "Зеленого папуги" у Броварах загорівся легковий автомобіль.

  Білий Рено під'їхав до магазину та зупинився. З-під капота автівки виднілася хмара диму. Коли водій відкрив капот, кіптява посилилася.

  Допомагали чоловікові впоратися з вогнем перехожі. Вони зупинили проїжджаючий повз автомобіль. Разом загоряння швидко приборкали.

  Вогнегасник у водія не знайшовся, хоча його наявність передбачена Правилами дорожнього руху. Ніхто не постраждав.

  Нагадаємо, у лютому поблизу військової частини на виїзді з Броварів вщент вигорів автомобіль "Фольксваген". На момент пригоди в машині знаходився водій та пасажир. Подібний випадок трапився і у квітні минулого року. Тоді біля повороту на вул. Гоголя у Броварах на ходу вибухнув автомобіль марки "ВАЗ".

  Щоб уникнути подібних ситуацій, перед виїздом впевніться у справності транспортного засобу. Врятувати автомобіль можна, якщо вчасно помітити загоряння. Водія має насторожити запах бензину чи горілої гуми в салоні, дим, що йде з-під капота. Якщо Ви помітили загоряння:

  1. негайно зупиніться і вимкніть двигун;
  2. вийдіть з машини і висадіть пасажирів, упевнившись, що вони відійшли на безпечну відстань (не менше 10 метрів);
  3. викличте рятувальників. Поки вони їхатимуть на виклик спробуйте загасити пожежу самостійно вогнегасником, накривши вогнище ізолюючим матеріалом.

  Не можна піднімати кришку капота, аби туди не потрапив кисень. Якщо пожежа почалася в салоні, без необхідності не відкривайте вікна та двері.