WTF?
     
Французькі громади об'єднуються заради допомоги українцям

 Жителі французького міста-побратима Броварів - Фонтене-су-Буа запропонували місцевим (французьким і українським) громадам об'єднати зусилля у підтримці українців, повідомляє видання "Главное". Свій меседж містяни Фонтене-су-Буа розповсюдили всією Францією, та передали звернення з цього питання в уряд. Гуманітарна співпраця між Броварами й Фонтене-су-Буа розпочалась після Чорнобильської катастрофи, тоді "побратим" українського міста запросив на оздоровлення наших дітей.

 Підтримка українців французькою громадою відчувається й до тепер. Наші закордонні партнери прагнуть залучити всі доступні ресурси, аби надати нужденним гуманітарну допомогу. Головна мета - збирати кошти, в основному в рамках волонтерських проектів. За цей рік жителі Франції зібрали для українців 7000 тон гуманітарної допомоги.

- Я мрію, щоб територіальні громади Франції, міста-побратими українських міст мобілізували свої зусилля, - 21 вересня заявив заступник голови Фонтене-су-Буа Мішель Табану. - Одне-два-три міста - це зовсім мало, проте якщо тридцять, сорок, п'ятдесят франзузьких міст об'єднаються, ми матимемо значно більше можливостей. Зрозуміло, що місто - це не найвищий рівень влади, це не уряд Франції, але ми представники французьких громадян, які прагнуть допомогти.