WTF?
     
Конкурс з англійської мови "Brovary Challenge"

Благодійний фонд розвитку громад “Лівобережна Київщина”, засновник фонду Павло Різаненко, підтримуючи пропозиції учителів англійської мови м. Бровари та Броварського району, з метою пошуку та підтримки талановитих  школярів, розвитку інтересу до англійської мови та культури англомовних країн, формування навичок пізнавальної та творчої діяльності, оголошує про проведення конкурсу з англійської мови «Brovary Challenge» для учнів 9-10 класів середніх загальноосвітніх навчальних закладів м. Бровари та Броварського району.

Про це повідомляється на офіційному сайті фонду розвитку громад "Лівобережна Київщина".

ПРАВИЛА

конкурсу з англійської мови «Brovary Challenge»

1.    Загальні положення

1.1.  «Brovary Challenge» – щорічний конкурс з англійської мови (далі – Конкурс).

1.2.  Авторські права на Конкурс належать фонду.

1.3.  Авторські права на всі завдання Конкурсу належать Методичній комісії Конкурсу .

1.4.  Офіційний сайт Конкурсу в Інтернеті www.livoberezhna.org.

2.    Цілі та завдання Конкурсу

2.1.  Цілями та завданнями Конкурсу є:

- формування у школярів Броварщини сталої зацікавленості англійською мовою;

- надання учням можливості змагатися , не виїжджаючи зі свого району чи міста, перевірити свої знання  англійської мови;

- надання можливості обдарованим учням познайомитися з культурою Англії та навчатися у міжнародній школі.

3.    Учасники Конкурсу

3.1. Учасниками Конкурсу можуть бути учні 9-10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Бровари та Броварського району, які не мають спеціалізації з англійської мови та не є переможцями міжнародних програм та конкурсів і не перебували на навчанні в США та Великобританії протягом останніх 3-х років і які зареєструвалися для участі у даному конкурсі.

 

4. Керівництво Конкурсу

4.1.Безпосереднє керівництво проведенням Конкурсу здійснює оргкомітет, який формується фондом. Адреса оргкомітету: місто Бровари вул. Постишева, 1В, секція «Д», всі запити надсилати на E-mail:info@livoberezhna.org

4.2. До функцій оргкомітету належать:

4.2.1. Вирішення питань щодо порядку проведення Конкурсу;

4.2.2. Розробка документації Конкурсу;

4.2.3. Підготовка, друк матеріалів Конкурсу (бланки відповідей, бланки завдань, інструкції з проведення Конкурсу і заповнення бланків відповідей, сертифікати переможців, відомості з офіційними результатами);

4.2.4. Підведення підсумків і нагородження призерів та переможців Конкурсу;

4.2.5. Підготовка інформації про підсумки Конкурсу для засобів масової інформації;

4.2.6. Вирішення спірних питань, що виникають у зв'язку з проведенням Конкурсу.

5. Наукове керівництво

Конкурсом здійснює Методична комісія. Голова Методичної комісії затверджується оргкомітетом. Методична комісія за замовленням Організатора Конкурсу  благодійного фонду розвитку громад "Лівобережна Київщина" проводить розробку і відбір завдань, складає варіанти завдань Конкурсу, готує написання рішень відповідей та врегульовує всі питання, пов’язані із змістом завдань та відповідями на них.

6. Проведення Конкурсу

6.1. Реєстрація учасників Конкурсу відбувається з 11 вересня 2015 року по 8 жовтня 2015 року.

6.2. Конкурс буде проведено 10 жовтня 2015 року  у приміщенні ЗОШ №6 (м. Бровари, вул. Герцена, 3).

6.3. Конверт із завданнями відкриваються у день проведення Конкурсу, безпосередньо перед його початком у присутності учасників. Конверт містить завдання, бланки відповідей, інструкцію з проведення Конкурсу.

6.4.  Під час виконання завдань учасникам Конкурсу забороняється спілкуватися, виконувати завдання за чиєюсь допомогою, мати при собі будь-які зовнішні джерела інформації та технічні засоби (Інтернет, мобільний телефон тощо). У разі порушення цих вимог учень не може продовжувати виконувати завдання Конкурсу.

6.5. На виконання конкурсного завдання II туру (говоріння) відводиться 10 хвилин на кожного учасника.

7. Відзначення переможців Конкурсу:

7.1. Відзначення учасників Конкурсу здійснюється за рахунок  коштів фонду.

7.2. Призери отримують цінні подарунки.

7.3. Переможці ( квота для району – 1, для міста – 1) отримують в подарунок поїздку до Англії терміном у 2 тижні під час літніх канікул 2015-2016 н. р.

Якщо переможець відмовляється від поїздки пізніше, ніж за десять днів до відправлення, він має компенсувати Фонду витрати, пов’язані з підготовкою поїздки (процедура отримання візи) та штрафні вирахування з боку англійської школи за відмову від курсу і комісію за повернення авіаквитків.

7.4.  Вчителі, які підготували переможців цього конкурсу, будуть відмічені керівництвом Фонду.