WTF?
     
У Броварах чоловік захворів на ботулізм після того, як посмакував в'яленою рибою

  У Броварах зафіксували випадок захворювання на ботулізм. Про це повідомив начальник Броварського районного відділу лабораторних досліджень ДУ «Київський ОЛЦД СЕСУ» Віталій Прокопенко під час сьогоднішньої оперативної наради.

  Небезпечну хворобу підхопив 50-річний броварчанин після того, як скуштував в’яленого коропа. Рибу чоловік придбав у магазині мережі «Мегамаркет».

  У середу, 17 травня, чоловіка у тяжкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення БЦРЛ. Там не знайшлося необхідної для лікування сироватки, тому її довелося замовляти.

  Нещодавно броварчанина перевили у столичну Олександрівську клінічну лікарню. Сьогодні постраждалий знаходиться у стабільно тяжкому стані.

  Лікарі зазначають, у Броварах зменшується кількість захворювань, викликаних вірусними інфекціями, що вражають верхні дихальні шляхи. Минулого тижня у місті зафіксували 510 таких випадків. Кількість звернень до приймального відділення БЦРЛ, навпаки, зросла. Тільки вночі з п’ятниці на суботу до медиків звернулося 148 осіб. У багатьох з них діагностували черепно-мозкові травми.