WTF?
     
У Броварах запрацювали пости охорони громадських формувань і поліціянтів

20 травня у Броварах стартував пілотний проект «Безпека життя». Реалізований він за підтримки Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції України.

У Броврах функціонують 3 цілодобові пости охорони, де щоденно представники громадських формувань охороняють спокій броварчан спільно з поліцейськими. Пункти розміщені в парку "Перемога", по вул. Короленка та поблизу ТЦ «Варус». Найближчим часом такі пункти з'являться на Торгмаші, у сквері ім. Тараса Шевченка та в «Приозерному». Про це на своїй сторінці у Facebook написав міський голова Ігор Сапожко.

- На сьогоднішній день встановлення вуличних пунктів патрулювання – це пілотний проект, ініційований міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим. Перше місто, де його запровадили була Буча, зараз долучились Бровари, - зазначив очільник міста.

За кожним із пунктів будуть закріплено 3 патрульних. Вони мають право складати протоколи про адміністративні порушення на місці. За перші дні роботи правоохоронці склали 7 таких протоколів: 4 за розпиття алкогольних напоїв і 3 за куріння в громадських місцях.