WTF?
     
Парад дитячого транспорту, гаражний розпродаж і конкурс талантів: на День захисту дітей у Броварах проведуть фестиваль «БравоKids»

  1 червня на Майдані Свободи у Броварах відзначатимуть День захисту дітей. Свято влаштує команда організаторів дитячого фестивалю «БравоKids», який відбудеться вже вп’яте. Цього разу фестиваль пройде під гаслом «Діти супергерої».

  Про це стало відомо з соціальних мереж.

  Розпочнеться святкування Дня захисту дітей урочистою ходою і парадом стилізованого дитячого транспорту. Колона вирушить об 11:00 від вул. Гагаріна до головної сцени на бульв. Незалежності.

  Потім воднораз запрацюють 14 локацій. Так, у інтелект-просторі «Smart hero» проводитимуть лекції та інтерактиви з провідними спеціалістами із розвитку дітей.

  На спортивній локації відбуватимуться змагання з хортингу, карате, настільного тенісу та стрітболу. Для маленьких спортсменів проведуть показове тренування з карате. Крім того, справжні супергерої зможуть взяти участь у сімейній олімпіаді або естафетах з легкої атлетики, які відбуватимуться протягом 13:00-14:00.

  Серцем святкування стане головна сцена, де малеча демонструватиме глядачам свої таланти. Піднімуться на сцену вихованці школи східного танцю, центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, спортивних клубів і шкіл, БНВО, музичної школи та ін. А творчі сім’ї міста візьмуть участь в унікальному конкурсі «BRAVOРОДИНА-2017».

  Протягом усього дня на шоу-платформі головних винуватців свята тішитимуть видовищними: фокусами, науковим шоу, виступами аніматорів, феєрверком з мильних бульбашок тощо.

  На головній площі міста проведуть традиційний ярмарок, де діти продаватимуть власні речі. Крамарі на святковому базарі пропонуватимуть усім авторські ласощі. Крім того, на Майдані Свободи проведуть перший у Броварах гаражний розпродаж. Це, зазначають організатори, ‒ гарна нагода придбати якісні товари для дітей.

  Також на броварчан і гостей міста підготують простір краси, цілу галявину атракціонів, благодійний ярмарок від Фонду «Інна» та різні майстер-класи.