WTF?
     
Демонтаж прибудови до квартири на Грушевського ледь не закінчився стріляниною

Минулої суботи активісти намагалися знести прибудову до однієї з квартир будинку по вул. Грушевського, 3. Напередодні там за кілька діб звели стіни із газоблоків, металеві стійки та дерев’яний паркан. ​Акція протесту ледь не закінчилася стріляниною, передає видання "Маєш право знати".

На місці розгортання подій одразу з’явився представник власника квартири Павло Дорош. Раніше він і сам був господарем цього помешкання. Представникам поліції, які стояли неподалік, він навіть показав дозвільні документи, серед яких був і план нової будівлі.

Розібратися з прибудовою прийшли майже півсотні активістів. Тільки-но вони спробували зламати стіну, Павло почав протестувати. Між ним і місцевими мешканцями зчинилася бійка, в яку одразу втрутилися правоохоронці. Суперечка перейшла у з’ясування, хто ж правий у цій ситуації. Активісти демонстрували судове рішення, а представник забудовника - свої документи.

Начальник спецвідділу з контролю за благоустроєм та зовнішнім дизайном міста Олег Єжаков у сутички не втручався. За його словами, місцеві мешканці мають право на власну думку.

Зрештою, активісти все-таки взялися демонтувати прибудову. Павло намагався завадити їм, та, коли побачив, що це намарно, дістав пістолет. Поліціянти змусили чоловіка покласти зброю на землю. Слідчо-оперативну групу той чекав під наглядом правоохоронця з автоматом. За цей час активісти зламали усе, що власника встиг звести.

Слідчо-оперативна група нікого не затримала. Щодо інциденту з пістолетом кажуть, будуть розбиратися.

За матеріалами видання "Маєш право знати"