WTF?
     
Талановиті учні Броварського району виступили з концертом у Бобрику

Сьогодні, 4 травня, у с.Бобрик відбулося районне свято обдарованих дітей «Таланти твої, Броварщино!». Про це повідомляється на офіційній сторінці Броварської РДА у Facebook.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова Броварської районної державної адміністрації Клименко Микола Федорович, який наголосив, що у Броварському районі такий захід відбувається традиційно, як підсумок роботи за рік. Основною його метою є підтримка обдарованих дітей та молоді, створення умов для виховання інтелектуальної та творчої еліти, стимулювання учнів на досягнення високих результатів у навчанні, спорті, творчих здобутків у науково-дослідницькій діяльності, літературі та мистецтві.

Протягом минулого навчального року з 7 тис. учнів, які навчаються у загальноосвітніх школах району, в інтелектуальних змаганнях взяли участь понад 3200 школярів. Переможцями та призерами обласного рівня Малої академії наук стали 22 учні району. А випускник Великодимерського навчально-виховного комплексу Кондратенко Олег у цьому навчальному році отримував стипендію Президента України, як переможець Всеукраїнської олімпіади з математики.

Клименко Микола зазначив, що й надалі спільними зусиллями буде працювати над вихованням майбутньої еліти нашої держави. Він побажав усім міцного здоров’я, мудрості й терпіння у благородній справі виховання дітей:

«Дорогі переможці! Ви - наша надія, гордість та майбутнє. Ваш талант, бажання й наполегливість - це запорука усіх досягнень і перемог. Я глибоко зацікавлений у тому, щоб ви, талановиті й ініціативні молоді люди, були фізично і духовно досконалими, мали широкі перспективи, віддано працювали на благо України та її народу. Бажаю вам подальшого зростання, творчого натхнення і незламної віри у свої сили!».

Фото: Броварська Рда, Facebook