WTF?
     
Святковий концерт - Бровари запалюють

  Цьогорічний святковий концерт до Дня міста не був схожим на жоден з попередніх. Усі ті, хто 19 вересня прийшли на Майдан Свободи, аби насолодитися співом народних хорів і танцями дитячих хореографічних колективів, пішли з площі геть розчарованими, адже того святкового для всіх броварчан вечора на Майдані Свободи лунала лише клубна музика.

  Глядачі почали збиратися ще до початку концерту. З часом людей ставало все більше і більше. Молодь йшла на ритми улюблених пісень, ідо десятої вечора на майдані не залишилося навіть клаптика вільного місця, де можна було б потанцювати з друзями.

  Розважав глядачів спеціально запрошений на свято ді-джей. Він тішив гостей концерту не лише сучасними закордонними ритмами, а й дещо призабутими вітчизняними. Таким композиціям були раді і старі, і малі - дідусі з бабусями намагалися не відставати від своїх онуків.

 Найвідданіші фанати клубної музики танцювали поблизу самої сцени. Вистачало на концерті також і молодих батьків з дітьми, і хоча малеча ще й не навчилися рівно стояти, а все ж до сцени пробиралася.

 

  Не обійшлося й без кількох повільних пісень. Хоча назвати їх зовсім повільними не можна: занадто швидко для ритмів 60-х, але занадто повільно для сучасних лідерів хіт-парадів. То й була та золота середина, яку вподобали мешканці та гості міста-іменинника.

  Концерт закінчився пізніше ніж було заплановано, проте ніхто навіть цього не помітив. Іще довго після завершення концерту, молодь не йшла з майдану, сподіваючись на продовження «бенкету». Полишати центр міста ніхто не хотів.

  Що ж, можна лише подякувати організаторам за такий чудовий, сучасний концерт, за настрій який вони подарували броварчанам у день нашого міста