WTF?
     
У міськраді Броварів планують витратити 10 млн гривень на будівництво Центру адміністративних послуг

  Міськрада планує звести у Броварах Центр надання адміністративних послуг. Відповідний проект рішення нещодавно розглядала земельна комісія, передає «Трибуна-Бровари».

  Центр має надавати громадянам вичерпну інформацію і консультації щодо вимог та порядку надання адміністративних послуг (оформлення паспортів, реєстрація місця проживання, матеріальна допомога тощо).

  Згідно з пояснювальною запискою, у 2017 році планується виконання проектних робіт на загальну суму 100000 гривень. На саме будівництво Центру передбачається виділення 10 мільйонів.

  За словами очільниці відділу капітального будівництва Людмили Павлик, сума приблизна. Про остаточні цифри можна буде говорити після того, як розроблять проект будівництва. Зведення Центру може вартувати і понад 15 мільйонів. Як зазначив секретар міської ради Петро Бабич, фінансування будівництва має вестися з обласного бюджету.

  Де саме на бульварі Незалежності розташовуватиметься Центр, наразі невідомо. Відповідні документи поки не готові. Земельну ділянку можуть виділити у приміщенні, в якому сьогодні знаходиться районний відділ Державної міграційної служби (вул. Незалежності, 3).

  Зрештою, земельна комісія підтримала проект рішення. Проти нього проголосував лише Володимир Опалько.

  Депутат Київської облдержадміністрації Роман Сімітун у Facebook написав, що народні обранці про виділення коштів з обласного бюджету не чули. Також він вказав на приклад документ-сервісу «ГОТОВО!». Його статутний капітал у грудні 2015 року поповнили на 22 мільйони, а прибуток склав 2,5 мільйони.