WTF?
     
Привид автокатастрофи: півстоліття тому автобус «Бровари‒Палац спорту» потонув у Дніпрі

  50 років тому на мосту ім. Патона сталася масштабна аварія — автобус, який прямував із автостанції «Бровари», впав у Дніпро. Довгий час про автокатастрофу радянська влада мовчала, тому і сьогодні всі деталі трагедії важко встановити. Що ж наразі відомо історикам? Історію катастрофи оповідає краєзнавець Станіслав Цалик на сайті ВВС Україна.

 Новенький автобус марки ЛАЗ прямував визначеним приміським маршрутом №41 «Бровари‒Палац спорту». Транспорт наповнили пасажири. Водій Опанасенко сів за кермо і автобус із державним номером 93-36 КИГ виїхав на Броварський проспект. Коли він дістався мосту Патона, годинник показував 15:20. За кілька хвилин водій вирішив порушити правила дорожнього руху і обігнати рефрижератор «Молдова-плодовоч», який повільно рухався попереду. Під час маневру ЛАЗ, набравши швидкість, зачепився за бампер трамваю, що рухався в тому самому напрямку, вилетів на зустрічну смугу, де збив перила мосту і впав у Дніпро.

Міст Патона, 1956 рік. Автор: Мельник М. А.
Урочисте відкриття мосту 5 листопада 1953 року, автор: Мельник М А.

  Точна дата трагедії невідома. Одні джерела кажуть, катастрофа на мосту Патона трапилася 24-го квітня, інші — 25-го квітня 1967 року. Зокрема, останню версію підтверджують архівні документи транспортного підприємства АП-7, до якого належав автобус. Та й грамота «за виявлену рішучість і мужність під час рятування людей у річці Дніпро після аварії автобуса 25 квітня 1967 р.» стверджує про те саме.

 Різняться дані й про жертв автокатастрофи. Число загиблих коливається від 27 до 54 осіб. Тогочасному керівнику УРСР Петру Шелесту доповідали про 45-х померлих в результаті аварії. Двоє людей нібито  змогли врятуватися, вистрибнувши з вікна. Ширилися чутки, ніби в автобусі загинули 20 спортсменів. Насправді не вижив 47-річний баскетбольний тренер Наполеон Каракаш'ян