WTF?
     
У Броварах провели сертифіковану виставку собак усіх порід

Парк «Перемоги» захопили чотирилапі тварини. У неділю, 23 квітня, на запасному полі стадіону «Спартак» відбулася сертифікована виставка собак. Такий захід вже давно вподобали броварчани, які приходять не лише, аби показати своїх тварин, а й поглянути на інших. Цього разу, крім традиційного конкурсу, пройшла і монопородна виставка московських сторожових собак.

На виставку могли потрапити чотирилапі вихованці будь-якого віку. Порода теж значення не мала. Єдиною умовою було офіційне визнання породи кінологічною федерацією. Загалом на виставку привезли понад сімсот собак. Їх розділили за породами, статтю та класами (цуценята, малятко, юніори, чемпіони тощо). На кожній експозиції їх оцінювали окремо.

Експерти оцінювали не лише те, як собаки виконували команди. Тварини мали продемонструвати усю свою стать, адже титул отримують лише найкращі в усьому. До уваги брали також зовнішній вигляд песика, його рухи та вміння стояти в стійці. Тож перед тим, як представити домашніх улюбленців суддям, власники ледь не годинами знову і знову чепурили, тренували своїх песиків.

Власників найкращих чотирилапих нагородили сертифікатами і кубками. Та й тварини не залишилися без заслуженого призу. Собакам подарували великі пакунки корму, аби вони смакували та набиралися сил для подальших виставок.

Біля рингу благодійна організація «Вірне Серце» облаштувала ярмарок. Броварські майстрині торгували солодощами, прикрасами, картинами, виготовленими власноруч. Кошти від проведення ярмарку благодійна організація витратить на допомогу безпритульним тваринам. У цей час волонтери розказували власникам собак, як потрібно доглядати за своїми домашніми улюбленцями.