WTF?
     
Брудні приміщення, працівники без медичних книжок і харчі на підлозі: що виявила ревізія закладів торгівлі у Богданівці

  Районна комісія, яка контролює дотримання вимог законодавства у сфері торгівлі, перевірила магазини, перукарні, заклади харчування та кіоски у Богданівці. З ревізією навідалися до стихійного ринку і закладів, що займаються торгівлею і встановленням пам’ятників.

  Про це йдеться на офіційному сайті Броварської районної державної адміністрації.

  Обстеження закладів торгівлі показало, що їхні власники несерйозно поставилися до чинних законів. Колектив 5 крамниць не мав медичних книжок, а у 4 — не був офіційно оформлений. У кількох закладах не було куточка споживачів і книги скарг. У 3 магазинах забули встановити таблички про заборону продажу алкогольних і тютюнових виробів неповнолітнім. Двоє магазинів не мали сертифікатів на продукцію.

  Крім того, перевірка виявила суттєві порушення правил зберігання продуктів. У 3 місцях, де торгували харчами на вагу, не було проточної води, ще у 3 крамницях холодильники працювали без термометрів. Поряд із напівфабрикатами зберігалася готова продукція. У багатьох випадках ковбасні вироби, сири, загорнуті в поліетиленові пакети, не мали маркування або стікерів з відміткою про дату виробництва та кінцевого терміну зберігання. В одному магазині продавали ковбасу без пакування.

   В одному магазині на продаж було виставлено понад 4 кг гнилих бананів. На очах комісії фрукти зняли з реалізації. 

  У перукарні було брудно, а саме приміщення потребує ремонту. На весь заклад встановлений один рукомийник, який використовували і для обслуговування клієнтів, і для миття підлог й інвентарю.

 Не все гаразд було і в торгових місцях поблизу Північного кладовища, де реалізовують пам’ятники. Куточок споживача встановлений лише у одному закладі. У трьох були офіційно непрацевлаштовані робітники. Документи на землю знайшлися лише в одному місці. Та й там вона використовувалася не за призначенням. Відповідно до документації, територія виділена для ведення особистого сільського господарства.

 На стихійному ринку четвере осіб, які торгували живими та штучними квітами, не надали дозвільних документів.

 Голова райдержадміністрації Микола Клименком доручив правоохоронним і контролюючим органам вдруге перевірити виявлені порушень та притягнути винних до відповідальності.

  Нагадаємо, спеціальна комісія вже перевірила заклади торгівлі та харчування у Пухівці та Княжичах.