WTF?
     
«Великодні дзвони» від вихованців Палацу дитячої творчості розбудили весняну природу

  У середу, 19 квітня, броварчани мали змогу гарно відпочити, відвідавши святкове дійство – «Великодні дзвони весну розбудили». Концерт відбувся у залі Палацу творчості дітей та юнацтва, який минулої осені отримав нове приміщення. Цим заходом колектив закладу підсумував рік свої роботи.

 Планувалося, що привітати містян із Великоднем прийде міський голова Ігор Сапожко. Але на свято він так і не з’явився.

  Дійство відбувалося на окраїні загадкового весняного лісу, де Мавка з «Лісової пісні» Лесі Українки благала Лукаша не різати берези, її сестриці. Герої йдуть углиб лісу, який помалу прокидається після зими. За ними весну стали закликати вихованці народного вокального ансамблю «Калинка». Веснянками припрошували відродитися усе живе навколо й учні «Галатеї» та «Слов’яночки».

  Загалом тема мінливої весняної природи та її погодних явищ була провідної. Це й не дивне, адже Великдень припадає саме на другу пору року. Вранішній туман, краплі дощу і яскраві метелики ‒ усі ці образи намагалися втілити маленькі співаки та танцюристи Палацу дитячої творчості.

 Багато співали і говорили про найріднішу людину для кожного ‒ маму. Зворушливий номер про матір і доньку виконали дорослі представники Палацу творчості.

  Зверталися до народних мотивів, притаманних не лише Україні. На сцені у Броварах виконали польку ‒ танок чеського походження ‒, ірландський і східний танці. Не обійшлося і без гуцульських пісень.

  Лебединою піснею «Великодніх дзвонів» став вокальний номер «Ти моя Україна», подарований глядачам вихованцями зразкового театру народної пісні «Слов’яночка». Допомогла своїм учням виконати пісню педагогиня Тетяна Мурзай.

  Коли молоді артисти зійшли зі сцени, директорка Палацу творчості дітей та юнацтва Валентина Павлученко подякувала педагогам, працівникам і творчим колективам закладу. Жінка закцентувала увагу на режисерській групі, яка підготувала святковий концерт: Вірі Шумовській, Дар’ї Олійник, Ользі Микитюк. Жінки-постановники і самі брали участь у номерах.

  Педагоги та діти готувалися до «Великодніх дзвонів» майже весь минулий рік. Він став своєрідним підсумком клопіткої праці цілого колективу закладу. Як відомо, таланти Палацу дитячої та юнацької творчості традиційно готують концерти до різних свят, зокрема на Різдво. Коли відбудеться наступний виступ маленьких артистів, поки невідомо.