WTF?
     
500 років Реформації: як відзначатимуть броварчани

   Цього року світ відзначає 500-річчя Реформації. Указом Президента Україна долучилася до його святкування. Таку ініціативу підтримали й місцеві посадовці.

 План заходів із підготовки і відзначення у місті 500-річчя Реформації оприлюднено на офіційному порталі Броварської міськради.

 Згідно з документом, усі освітні та культурні заходи відбуватимуться протягом 2017 року.

 Для учителів броварських шкіл читатимуть лекції про Реформацію, які вони переказуватимуть своїм учням. Школярам влаштують екскурсії до духовних храмів Броварів і Києва.

 У міських бібліотеках розгорнуть тематичні виставки, присвячені 500-річчю Реформації. У Броварському краєзнавчому музеї планують облаштувати екранізовану і пересуву виставки Держархіву Київської області.

  14 травня на літній естраді у парку «Перемога» з 14:00 до 16:00 пройде фестиваль духовної християнської творчості «Троянда духовна» та конкурс дитячих малюнків «Христос Воскрес – Воскресне Україна».

  Влітку в центральному парку діятиме духовний дитячий табір «Юні Реформатори». Релігійні громади проводитимуть духовні концерти.

  Протягом вересня-жовтня у МКЦ «Прометей» має відбутися науково-практична конференція «Реформація та її вплив на історію світу». До Дня Біблії, 29 жовтня, влаштують конференцію «Біблія в Україні».

  Реформація — церковно-релігійний і політичний рух в країнах Західної та Центральної Європи у XVI ст., спрямований проти католицької церкви та папської влади. Натхненником Реформації вважають Мартіна Лютера, який доводив, що сповідь в гріхах не принесе людям спасіння та Божу милість. Рух призвів до виникнення релігійної течії - протестантизму.