WTF?
     
До роковин Чорнобильської катастрофи центр соціального обслуговування перевірить помешкання постраждалих на ЧАЕС

  Міськрада Броварів затвердила план підготовки та відзначення заходів до 31 роковин Чорнобильської катастрофи.

  Відповідне розпорядження міського голови з планом заходів сьогодні оприлюднили на офіційному порталі Броварської міськради.

  Територіальний центр соціального обслуговування перевірить умови, в яких мешкають його підопічні, постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС.

  У квітні міські та шкільні бібліотеки розгорнуть книжково-ілюстративні виставки до роковин Чорнобильської трагедії. У навчальних закладах вчителі проводитимуть тематичні виховні години. А до Броварського краєзнавчого музею на ексурсії приходитимуть школярі.

 Протягом 23 квітня - 9 травня будуть організовані відвідування цвинтарів у зоні відчуження і зоні безумовного відселення на поминальні дні.

  Для учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС протягом квітня проводитимуть зустрічі з учнівською молоддю та керівництвом міста.

  На Міжнародний день пам'яті Чорнобиля, 26 квітня, заплановане покладання квітів до пам’ятника Героям Чорнобиля, меморіалу в парку «Перемога» та до пам’ятного знака на території Броварського відділу поліції. Релігійні конфесії міста проведуть панахиди за жертвами катастрофи. Для підопічних центру соціального обслуговування влаштують кінопоказ документальних стрічок про трагедію та наслідки аварії на ЧАЕС. А клуб дозвілля "Золота пора" підготує для концерт. У Броварському міському клубі проведуть вечір-реквієм «Про Чорнобиль спомин не згасає», а у міській дитячій музичній школі - бесіду з вихованцями на тему «Мужність та біль Чорнобиля».