WTF?
     
Найшвидший ровер: броварські школярі змагатимуться у велоспорті

  У травні в Броварах проведуть велоперегони для школярів. Про це йдеться на сторінці велоклубу «44х11», який організовує змагання.

  За кубок міста з велоперегонів змагатимуться учні броварських шкіл. Переможе команда, яка набере найбільшу кількість балів. Якщо школи отримають однакову кількості балів, "золото" здобуде та, що матиме у своєму активі більше призових місць в категоріях.

  Команди формуватимуть з конкурсантів, які змагатимуться разом із учасниками особистих змагань. До групи входитимуть шість учасників, кожен з яких представлятиме свою категорію. Заявки на формування команд потрібно подати до 11 травня за цим посиланням.

  Згідно з регламентом змагань, під час отримання номера, учасник повинен надати:

  • медичну довідку, або колективну заявку, дійсну на час проведення змагань;
  • заяву від батьків про те, що вони не заперечують проти участі їх дитини у змаганнях;
  • номер страхового полісу (за наявності).

  Велоперегони проведуть 14 травня в лісовому масиві за озером біля парку "Приозерний".

  Попередній перегляд траси розпочнеться в день змагань о 9:45 зі стартової галявини. Дорогу розмітять сигнальною стрічкою в день перегонів. Старт - о 12:00.

  Якщо під час перегонів виникнуть непередбачувані обставини (погодні, соціальні, політичні тощо), змагань можуть бути перервані. Тоді фінальний протокол формуватиметься за результатами, які будуть на момент прийняття рішення про припинення перегонів.