WTF?
     
Водій маршрутки відмовив матері загиблого захисника України з Броварів у пільговому проїзді

  Матері загиблого в АТО броварчанина Дмитра Янченка Наталії відмовили у безкоштовному проїзді в автобусі. Водій нагрубіянив жінці та відмовився висадити її з маршрутки.

  18 квітня Наталія зайшла в один із автобусів, що обслуговує приміський маршрут № 411, на зупинці «Олімпійська-3». Жінка надала водію посвідчення члена сім’ї загиблого учасника АТО, яке, згідно з рішенням Броварської міськради, дає їй право на безкоштовний проїзд у громадському транспорті. Водій хамовито наполягав, аби Наталія заплатила за проїзд, бо в маршрутці вже була певна кількість пільговиків. Чоловік просив надати йому інші докази того, що син Наталі загинув в АТО. Жінка попросила водія-грубіяна відкрити двері, аби вийти, та той сказав, що з маршрутки її не виганяє.

Наталія Янченко (ліворуч на фото), Ігор Муратов (посередині на фото), Ілона Москаленко (праворуч на фото)
Наталія Янченко на відкритті меморіальної дошки Дмитру Янченко та Сергію Москаленку

  Зрештою, мати загиблого захисника України автобусом дісталася потрібної зупинки. Наталія сфотографувала номер маршрутки (АІ7296СІ), бо водій відмовився його оприлюднювати. Не назвав керманич і своє прізвище, посилаючись на те,що жінка нібито його образила.

 Засмучена і ображена Наталія одразу телефоном поскаржилася активісту Ігорю Муратову.

  Це вже вдруге водії на маршруті №411 відмовляються перевозити матір загиблого Героя. Однак тоді з керманичем вдалося домовитися.

  На приміському маршруті №327 та міських маршрутах №5 і №2 жодних проблем не виникало, каже Наталія.

 Свідком сварки стала жінка, чоловік якої загинув на війні. За її словами, на 411-му маршруті часто трапляються подібні випадки. Про це кажуть й інші броварчани.

  Як зазначає голова громадської організації «Авангард АТО Броварії» Ігор Муратов, хамовитого водія завтра звільнять. Про це громадський активіст написав на сторінці спільноти у Facebook.

  Якщо перевізник не виконає свою обіцянку, учасники громадської організації планують блокувати увесь маршрут №411.

  "Я хотіла б, щоб він подивися мені в очі і сказав, хто з нас був правий. Навіщо мені той папірець, якщо доводиться таке терпіти?", - нарікає пані Наталія.

  Сьогодні, 20 квітня, водій приніс свої вибачення Наталі Янченко, аби не залишитися без роботи. Таку умову перед чоловіком поставив директор ТОВ "Автосоюз". Грубіяна ображена жінка все-таки пробачила.