WTF?
     
BabyBoomFest у Броварах

 У День міста в парку "Перемога" відбувся перший сімейний фестиваль у Броварах. Взяти участь у заході могли всі охочі цілком безкоштовно. Перед входом у парк батьки з дітьми шикувалися в чергу, аби  сфотографуватися на фоні абревіатури "Я люблю Бровари". Чимало людей зібралося і на фотосушці, де всі гості фестивалю мали змогу поділитися своїми фото. У кінці визначили переможця, який отримав суперприз за найкращі світлини - поїздку до Європи.

 На вході до парку чатували аніматори, які охоче йшли на контакт з малечею, налаштовуючи її на суцільне свято. Лісні звірі, пірати, супергерої грали з дітьми у м'яч, заохочували малечу до перетягування канату, розгадування загадок, танців і малювання. Оминувши казкових звірят і суперменів на гостей чекали "живі пам'ятники" й криві дзеркала.

Центральна дорога парку вела до головної сцени фестивалю, де виступали творчі дитячі колективи, вручали грамоти спортсменам. За сценою парк було розбито на зони для дітей різного віку, окрім того, були передбачені фуд-, релакс- і спортзони. Для гостей охочих перепочити по периметру парку лежали імпровізовані лавочки - солом'яні тюки.  

 

      

Ліворуч від фонтана було відведено ділянку для творчості. Діти могли навчитися азам аква-гриму, намалювати картину разом із батьками на сімейну тему. Готові роботи вивчали психологи, які потім давали дорослим слушні поради. Поряд із мольбертами малеча могла погойдатись в гамаках, погратись у "риболовлю", охочі лишали відбитки своїх долонь на довжелезному флазі України. За участь у заходах діти отримували солодкі призи.

 Далі ми побачили зону з назвою "Барабашка". Малеча від двох років могла долучитися до шанувальників барабанів. Діти гатили по ним що духу, так, що поруч не було чутно ані сцени, ані ді-джея.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 У зоні для батьків (Мамина поляна) усі охочі могли послухати лекції про виховання дітей, про стосунки в сім'ї - як віднайти баланс у виконуючи ролі батьків і подружжя, як організувати пологи правильно, з чим пов'язані дитячі дерматити та інші. Поки батьки слухали лекторів, їхніх дітей розважали аніматори. У розпорядженні малечі були батути, ігрові зони, отже діти перебували під наглядом. Окрім корисної інформації на Маминій поляні люди отримували купу задоволення - і дорослі, і батьки могли прикрасити себе східними візерунками й тату, було проведено багато конкурсів, наприклад, конкурс на кращий боді-арт вагітного животика.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Конкурси й флеш-моби були скрізь. За найкращий малюнок переможці отримували планшет, вікно у дитячу кімнату, та навіть засклення квартири. Скрізь тривали майстер-класи. У спортивній зоні спортсмени влаштовували показові виступи. Фахівці дитячої телешколи навчали дітей поводитись перед телекамерою, у "дитячому місті професій" дітлахи знайомилися з сучасними професіями, практики з йоги навчали й дорослих, і дітей азам духовних і фізичних практик. 

 Любителі адреналіну раділи сучасним гідроциклам, на яких мали змогу покататися за мінімальну суму грошей. Як виявилось, це прийшлося до вподоби навіть дорослим чоловікам. Процикли очікували на підлітків у тінейджер-зоні. Придбати сувеніри можна було на ярмарку в середині парку. На дорослих і маленьких модниць очікували професійні перукарі, які цілий день плели коси красуням.

 На гостей фестивалю чекали експерименти, ляльковий театр, лотереї та акції, квести. Це було справжнє сімейне свято. Це був потужний заряд позитивних емоцій. Все продумано, розваги знайшлися для кожного. Після тривалої прогулянки, нам звичайно ж, захотілося перекусити. Для зголоднілих гостей організатори облаштували фуд-зону біля фонтану. Напої та їжа були смачними, ціни прийнятними, але головною родзинкою зони був діджей.

       

 Фестиваль став справжнім святом для броварчан, вибухом позитиву, подією, якій може позаздрити велике місто. Сподіваймося, що це не останній раз, і фестиваль стане нашою доброю традицією.