WTF?
     
Редакція «At Brovary» вітає броварчан із Воскресінням Господнім

Христос Воскрес, броварчани! Свято Пасхи прийшло на благодатну землю ‒ християни в усьому світі відзначають Світле Воскресіння Господнє. Час родинам нарешті зібратися за святковим великоднім столом, що ломитиметься від освячених частувань. А поки віряни з кошиками в руках йдуть до храмів, щоб освятити гостинці ‒ земні дари Божі.

З усіх церков доносяться дзвони, сповіщаючи про воскресіння Христа. Маленькі янголи несуть свято у світ. Тож редакція «At Brovary» вітає усіх броварчан зі Святом Пасхи. Нехай воно приносить у душу кожного любов і надію. Життя вкотре перемогло смерть. Христос воскрес, а разом з ним відродилася й земля та природа, оновилося життя на планеті.

Зичимо гарного святкового настрою від світлого Воскресіння, яке осяє Вашу життєву стежку та подарує тепло близьким. Нехай запашною буде Великодня Паска. Ангел Божий усіх нас захищає.

Ми, команда «AtBrovary», хочемо побажати, аби це свято Воскресіння Христового принесло тільки щастя і добро у Ваш дім, а нашій країні – мир і злагоду. Усіх Вам земних благ, броварчани. Христос Воскрес! Радійте, люди!