WTF?
     
На Броварщині зібрали матеріальну та технічну допомогу для бійців АТО

  Мотопіхотні батальйони «Київська Русь» минулого тижня отримали матеріально-технічну та гуманітарну допомогу від представників Броварського району.

  Про це йдеться на офіційному порталі Броварської районної державної адміністрації.

  В рамках програми «Київщина — захисникам України» необхідні для бійців АТО речі збирали працівники районної адміністрації та селищних рад, освіти, культури, медицини.

  Зібраний вантаж передали в місця дислокації волонтерів Броварщини з 25 та 11 окремих мотопіхотних батальйонів «Київська Русь», які беруть участь у бойових діях.

  Вихованці Центру дитячої та юнацької творчості передали захисникам листи та великодні вироби, над якими трудилися власноруч. 

    «Я вдячний всім жителям і керівникам підприємств Броварщини, що долучились до цієї акції. У цей складний час нашим воїнам-захисникам дуже важлива підтримка кожного з нас. Захисники боронять нашу землю від загарбників і вдень й вночі, на свято і просто в звичайний день. Тож наша посильна допомога і дитячі листівки додають їм сил і вселяють віру у перемогу над ворогом. Я ж бажаю щоб над Україною скоріше простяглося мирне небо, а її захисники швидче повернулися додому живими!», — зауважив Микола Клименко. 

Фото: Броварська районна державна адміністрації