WTF?
     
На поминальні дні у Броварах запустять два додаткові маршрути та заборонять продавати алкоголь

  Два додаткові автобуси курсуватимуть Броварами 23-24 квітня.

 У поминальні дні броварчани зможуть дістатися до місцевих кладовищ комунальним транспортом.

 Відповідне розпорядження міського голови було опубліковано на офіційному порталі Броварської міськради.

 Перший маршрут починається на «Геологорозвідці» та пролягає через БЦРЛ, вул. Гагаріна та О. Онікієнка. Графік руху автобусу на маршруті №1 можна переглянути за цим посиланням.

  Другий автобус рухається від «Геологорозвідки» вулицею Київською та Ярослава Мудрого через старе кладовище на Торгмаш до нового кладовища. Графік руху автобусу на маршруті №2 можна переглянути за цим посиланням.

  Рух транспортних засобів, які працюють на приміському маршруті № 327 та міських маршрутах № 5, № 2, до нового кладовища мають забезпечити перевізники.

  В’їзд на територію кладовищ по вул. Перонній та вул. Олега Оникієнка буде закритий. Людей похилого віку та інвалідів безкоштовно перевозитимуть електромобілі. Для паркування автотранспорту поблизу кладовищя по вул. Перонній облаштують тимчасовий майданчик, заїзд до якого буде з вул. Переяславський шлях (Осипова).

 

  Поблизу цвинтарів у посиленому режимі чергуватимуть місцеві рятувальники. Посилено чергуватимуть також лікарні та медичний спецтранспорт. 

 

 Зазначимо, що мер Ігор Сапожко заборонив торгівлю алкоголем поблизу міських кладовищ у поминальні дні. Відповідне розпорядження дозволяє суб’єктам господарювання торгівлю без реалізації алкогольних напоїв поряд із цвинтарями 23-24 квітня.