WTF?
     
Зміна організації руху на перетині Київській і Шевченко

Закінчується реконструкція перехрестя вулиць Київська та Шевченко. У переддень дня міста 18 вересня дорожні працівникі нанесли остаточну розмітку і стало зрозумілим, як буде тепер рухатись транспорт через це перехрестя. Зі сторони вулиці Київської на поворот на вулицю Шевченко зробили аж три полоси. Із яких дві - прямо (на Київ), а крайня права лише для повороту направо на Шевченко. Зі сторони вулиці Шевченко все не так традиційно. В сторону вул. Київської - дві полоси - ліва - позначена для повороту наліво в центр міста, а права - відповідно - лише для повороту направо. Проте для зустрічного транспорту лишилась лише одна полоса - на поворот з вулиці Київської.

На фотографіях видно, що вулицю Київську розширили на одну полосу, принагідно полегшевши виїзд з територій підприємств по Київській, а проїзджу частину вулиці Шевченко збільшили на пів-полоси. Років пару тому на цьому місці стояла автобусна зупинка із квітковим кіоском. Їх перенесли далі по вулиці до Шевченко 2 ще у 2012 році.

    

До тепер, на вулиці Шевченко було по одній розміченій полосі в кожному напрямку. Але на виїзді в напрямку вул. Київської всі автомобілі завжди ставали в дві "полоси", а на в'їзді, дехто навіть міг собі дозволити запаркуватися. Тож теперішня розмітка лише узаконює звичний перебіг речей, той спосіб, у якій броварські автомобілісти вже багато років самоорганізовувалися всупереч знакам і розмітці.

Також встановили стовпчики, вочевидь для огорожі проїзджої частини. Проте з правого боку вул. Шевченко на перетині із вул. Київською, відстань між огорожею та приватним забором складає менше 0.5 метра - лише для одного пішохода. Раніше відсутність бордюрів і огорожі дозволяла мамам із візочками достатньо комфортно долати цей поворот, а тепер все трохи більш ускладнено.