WTF?
     
На складах у Броварському районі СБУ знайшла слід російських ділків, які вивели з України десятки мільйонів гривень

Служба безпеки України викрила компанію, що імпортувала в Україну чай та каву з Росії під прикриттям іноземного підприємства. Документи, що підтверджують цей факт, знайшли на складах фірми, які знаходилися на території Броварського району. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Обшуки провели у центральному офісі підприємства у Святошинському районі Києва, у складських приміщеннях на Васильківщині і Броварщині.

Звідти вилучили фінансово-господарську документацію, що підтвердила здогадки правоохоронців. Це доводить обготівковування коштів у банку, перереєстрацію російських фірм за кордоном та перерахування на них дивідендів. Крім документів, знайшли ще й комп’ютерну техніку та зразки хімічних добавок, які надають чайній та кавовій продукції аромату.

Щоб обійти заборону на ввезення в Україну більш ніж трьох кілограмів кави та чаю з РФ і приховати належність фірми до російської бізнес-структури, зловмисники перереєстрували свої підприємства на закордонну офшорну компанію. Тому товари, які були вироблені в Росії, завозилися в країну під прикриттям іноземного підприємства, що не підпадає під санкції. Отримані в результаті протиправної схеми гроші виводили у «тіньовий» обіг, а потім на закордонні рахунки. Так з України вивезли понад тридцять мільйонів гривень готівки.

Невідкладні слідчі дії тривають.

Фото: прес-центр СБУ