WTF?
     
В Броварах відбудеться турнір "Відкритий Кубок Броварів з рукопашного бою"

У суботу, 15 квітня, відбудеться турнір "Відкритий Кубок Броварів з рукопашного бою"

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "Трибуна Бровари".

Про це під час оперативної наради розповів керівник відділу молоді та спорту Броварської міської ради Дмитро Рожков.

Захід, який організовує Федерація рукопашного бою Київської області та Броварського спортивного клубу "Сокіл", пройде у легкоатлетичному манежі за адресою Гагаріна, 30.

Як розповів Дмитро Рожков, у турнірі, який має статус "відкритого", можуть брати участь спортсмени з будь-якої точки планети.

"Жодних обмежень у відкритому турнірі немає. Звичайно, це контактний вид спорту, а тому певну відповідальність за організацію турніру ми на себе беремо. У турнірі можуть брати участь ті спортсмени, які мають певні навики, розряди. Змагання проходитимуть за ваговими та віковими категоріями", — розповів Рожков.

Щодо організатора турніру, СК "Сокіл", то за словами Рожкова, клуб співпрацює з відділом молоді і спорту вже понад шість років. "Базується спортивний клуб в ЗОШ №6 та НВК. Спеціалізуючись на різновидах рукопашного бою, керівники та тренери пропагують здоровий спосіб життя. В секціях займаються діти та юнаки від 4-5 до 15-16 років. Раніше "Сокіл" проводив турніри у ЗОШ №6 невеликого масштабу, тепер виріс і вже потребує ширшої аудиторії", — зазначив Рожков.

Як наголосили під час оперативної наради, на заходах з контактних видів спорту обов’язково має бути присутня карета швидкої допомоги.

Розпочнеться турнір у суботу з 9.00.